Ett håltagningsföretag med tillväxt

Hägerstens håltagning är en byggberedningsfirma som utför all slags håltagning inom byggbranschen. Vi bedriver verksamhet i positiv anda och där skräddarsydda lösningar gör att våra arbeten blir kundanpassade. Vi siktar alltid på att bygga långsiktiga relationer med våra kunder och för därför direktdialog med installatören samt har obligatoriska uppföljningar så att vi är säkra på att kunden är nöjd.

20181004_141532.jpg
20181004_141606.jpg
0.jpeg
20181004_142438.jpg
20181005_084041.jpg
IMG_11581.jpg

Mikael Andersson

Verksamhetschef
- 08-19 82 00
- 073 183 95 21
Mikael@hagerstens.se

 

Kjell Åström

Styrelseordförande
073 183 76 83
Kjell@Hagerstens.se
 

 

Luie Godinez

VD
- 070-773 83 35
Luie@contenderab.se

 

Benjamin Jonsson

Projektledare
-
072 502 22 12
Benjamin@hagerstens.se

 

Mihailo Milonjic

Controller/Ekonom
- 0
70 778 61 49
Mille@hagerstens.se

 

Jimmy Carlsson

Produktionsledare
- 0
72 550 12 21
Jimmy@hagerstens.se